Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till alla som jobbar hos oss. Använd gärna knappraden nedan för att snabbt filtrera fram personen du söker. Saknar du någon eller får inget svar via telefon eller mejl? Vänligen ring vår växel:  054- 57 01 20 för ytterligare information.

Adam Jarl

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
adam.jarl@kamic.se

Anders Adelin

Säljare gross/ projekt, region Mellan
Mob. 0708- 67 43 31
anders.adelin@kamic.se

Anna Stensson

Marknadskommunikatör
Tel. 054- 53 61 40
anna.stensson@kamic.se

Armin Causevic

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
armin.causevic@kamic.se

Beatrice Walfridsson

Ekonomiadministratör
Tel. 054- 57 01 39
beatrice.walfridsson@kamic.se

Daniel Callesen

Säljare grossist, region Stockholm
Mob. 0706- 64 11 60
daniel.callesen@kamic.se

Daniel Dangrell

Säljare projekt, region Väst
Mob. 0725- 45 84 47
daniel.dangrell@kamic.se

Davor Sutalo

Produktchef, UPS
Tel. 0702- 55 86 26
davor.sutalo@kamic.se

Erik Nysaeter

Lagermedarbetare / Reklamation
Tel. 054- 57 01 20
erik.nysaeter@kamic.se

Esmeralda Hansson

Hållbarhetssamordnare
Tel. 054-14 60 52
esmeralda.hansson@kamic.se

Fredrik Andersson

Servicetekniker
Tel. 054- 57 01 20
fredrik.andersson@kamic.se

Fredrik Hagström

Säljare grossist, region Väst
Mob. 0708- 21 43 35
fredrik.hagstrom@kamic.se

Fredrik Landström

Supply Chain Manager
Tel. 054- 10 23 31
fredrik.landstrom@kamic.se

Fredrik Toftgård

Projektör, system/ UPS
Tel. 054- 53 61 41
fredrik.toftgard@kamic.se

Henrik Fors

Säljare grossist, region Syd
Mob. 0705- 54 09 63
henrik.fors@kamic.se

James Sparrenholt

Lagerchef
Tel. 054- 53 61 42
james.sparrenholt@kamic.se

Jan Gradner

Backoffice, region Väst
Tel. 031- 67 43 24
jan.gradner@kamic.se

Joakim Silfver

Säljare projekt, region Syd
Tel. 054-57 01 24
joakim.silfver@kamic.se

Johan Jändel-Holst

Serviceansvarig/ Produktchef, Brandlarm
Mob. 0709- 22 01 73
johan.jandel-holst@kamic.se

Johan Karlsson

VD/ CEO
Mob. 0705- 23 29 27
johan.karlsson@kamic.se

Jörgen Persson

Projektingenjör, Skärmningsteknik
Tel. 054- 57 01 28
jorgen.persson@kamic.se

Julia Flemström

Inköp/ orderregistering
Tel. 054-57 01 27
julia.flemstrom@kamic.se

Kaj Wikström

Marknadschef
Tel. 054- 57 01 37
kaj.wikstrom@kamic.se

Magnus Stenberg

Försäljning, brandlarm system
Mob. 0709- 22 33 36
magnus.stenberg@kamic.se

Malin Jarl Wallenius

Backoffice, region Syd / Småland
Tel. 054- 53 61 52
malin.jarl-wallenius@kamic.se

Marcus Danielsson

Backoffice, region Stockholm / Norrland / Reklamation
Tel. 054- 53 61 51
marcus.danielsson@kamic.se

Marie Brämberg-Strandklev

Produktassistent
Tel. 031- 67 43 26
marie.strandklev@kamic.se

Mattias Voltaire

Säljare projekt, region Stockholm
Mob. 0708- 67 43 33
mattias.voltaire@kamic.se

Niclas Bergström

Backoffice, region Mellan
Tel. 054- 57 01 32
niclas.bergstrom@kamic.se

Patrik Lindström

Produktchef, brandvarnare / mätinstrument
Tel. 031- 67 43 34
patrik.lindstrom@kamic.se

Patrik Öhrfeldt

Projektör, system/ UPS
Tel. 054- 57 01 22
patrik.ohrfeldt@kamic.se

Pelle Hultquist

Operativ chef, COO
Mob. 0705- 54 07 42
pelle.hultquist@kamic.se

Per Gullne

Backoffice, region Stockhom
Tel. 08- 603 38 05
per.gullne@kamic.se

Rickard Rosell

Säljare projekt, region Stockholm
Mob. 0705- 50 00 67
rickard.rosell@kamic.se

Robert Johnsson

Produktassistent
Tel. 054- 57 01 31
robert.johnsson@kamic.se

Sara Knifsund

Ekonomiadministratör
Tel. 054- 57 01 20
sara.knifsund@kamic.se

Solveig Jändel-Holst

Ekonomichef
Tel. 054- 53 61 45
solveig.jandel-holst@kamic.se

Tomas Magnusson

Inköp/ order/ produktberedning
Tel. 054- 57 01 23
tomas.magnusson@kamic.se

Tomas Ståhl

Försäljningschef
Tel. 054-10 23 30
tomas.stahl@kamic.se

Tommy Einarsson

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
tommy.einarsson@kamic.se

Torbjörn Jansson

Säljare, skärmningsteknik
Mob. 0708- 27 95 24
torbjorn.jansson@kamic.se

Tore Forsberg

Business Area Controller
Tel. 054- 14 60 51
tore.forsberg@kamic.se

Ulrika Calzon

Produktchef, Nödbelysning
Tel. 054- 56 01 30
ulrika.calzon@kamic.se