Våra medarbetare

Här hittar du kontaktuppgifter till alla som jobbar hos oss. Använd gärna knappraden nedan för att snabbt filtrera fram personen du söker. Saknar du någon eller får inget svar via telefon eller mejl? Vänligen ring vår växel:  054- 57 01 20 för ytterligare information.

Adam Jarl

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
adam.jarl@kamic.se

Anders Adelin

Produktchef, nödbelysning / belysn.
Mob. 0708- 67 43 31
anders.adelin@kamic.se

Anna Stensson

Marknadskommunikatör
Tel. 054- 53 61 40
anna.stensson@kamic.se

Armin Causevic

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
armin.causevic@kamic.se

Beatrice Walfridsson

Ekonomiadministratör
Tel. 054- 57 01 39
beatrice.walfridsson@kamic.se

Daniel Callesen

Säljare grossist, region Stockholm
Mob. 0706- 64 11 60
daniel.callesen@kamic.se

Daniel Dangrell

Säljledare, region Väst/Syd/Mellan
Mob. 0725- 45 84 47
daniel.dangrell@kamic.se

Danijel Kuljanin

Servicetekniker
Tel. 054–14 60 54
danijel.kuljanin@kamic.se

Erik Nysaeter

Lagermedarbetare / Reklamation
Tel. 054- 57 01 20
erik.nysaeter@kamic.se

Esmeralda Wallin

Hållbarhetssamordnare
Tel. 054-14 60 52
esmeralda.wallin@kamic.se

Fredrik Andersson

Servicetekniker
Tel. 054- 57 01 20
fredrik.andersson@kamic.se

Fredrik Hagström

Säljare grossist, region Väst
Mob. 0708- 21 43 35
fredrik.hagstrom@kamic.se

Fredrik Landström

Supply Chain Manager
Tel. 054- 10 23 31
fredrik.landstrom@kamic.se

Fredrik Toftgård

Produktchef UPS / nödbelysningssystem
Tel. 054- 53 61 41
fredrik.toftgard@kamic.se

Henrik Fors

Säljare grossist, region Syd
Mob. 0705- 54 09 63
henrik.fors@kamic.se

James Sparrenholt

Lagerchef
Tel. 054- 53 61 42
james.sparrenholt@kamic.se

Jan Gradner

Backoffice, region Väst
Tel. 031- 67 43 24
jan.gradner@kamic.se

Joakim Silfver

Säljare projekt, region Syd
Tel. 054-57 01 24
joakim.silfver@kamic.se

Johan Bandling

Säljare, region Norr
Mob. 0730-58 38 38
johan.bandling@kamic.se

Johan Jändel-Holst

Serviceansvarig/ Produktchef, Brandlarm
Mob. 0709- 22 01 73
johan.jandel-holst@kamic.se

Johan Karlsson

VD/ CEO
Mob. 0705- 23 29 27
johan.karlsson@kamic.se

Jonas Eriksson

Global Business Unit Director EMC
Mob. 0705-66 51 10
jonas.eriksson@kamic.se

Jörgen Persson

Projektingenjör, Skärmningsteknik
Tel. 054- 57 01 28
jorgen.persson@kamic.se

Kaj Wikström

Marknadschef
Tel. 054- 57 01 37
kaj.wikstrom@kamic.se

Linnea Johansson

Inköp/ orderregistering
Tel. 054-57 01 27
linnea.johansson@kamic.se

Magnus Stenberg

Försäljning, brandlarm system
Mob. 0709- 22 33 36
magnus.stenberg@kamic.se

Marcus Danielsson

Backoffice, region Stockholm / Norrland / Reklamation
Tel. 054- 53 61 51
marcus.danielsson@kamic.se

Marie Brämberg-Strandklev

Produktassistent
Tel. 031- 67 43 26
marie.strandklev@kamic.se

Mattias Voltaire

Säljledare, region Stockholm/Norr
Mob. 0708- 67 43 33
mattias.voltaire@kamic.se

Niclas Bergström

Backoffice, service
Tel. 054- 57 01 32
niclas.bergstrom@kamic.se

Patrik Lindström

Produktchef, brandvarnare / mätinstrument
Tel. 031- 67 43 34
patrik.lindstrom@kamic.se

Patrik Öhrfeldt

Produktchef, nödbelysningssystem / UPS
Tel. 054- 57 01 22
patrik.ohrfeldt@kamic.se

Pelle Hultquist

Operativ chef, COO
Mob. 0705- 54 07 42
pelle.hultquist@kamic.se

Per Gullne

Backoffice, region Stockhom
Tel. 08- 603 38 05
per.gullne@kamic.se

Rickard Rosell

Säljare projekt, region Stockholm
Mob. 0705- 50 00 67
rickard.rosell@kamic.se

Robert Johnsson

Produktassistent
Tel. 054- 57 01 31
robert.johnsson@kamic.se

Sara Knifsund

Backoffice, region Syd
Tel. 054- 53 61 46
sara.knifsund@kamic.se

Solveig Jändel-Holst

Ekonomichef
Tel. 054- 53 61 45
solveig.jandel-holst@kamic.se

Tomas Magnusson

Inköp/ order/ produktberedning
Tel. 054- 57 01 23
tomas.magnusson@kamic.se

Tommy Einarsson

Lagermedarbetare
Tel. 054- 57 01 20
tommy.einarsson@kamic.se

Torbjörn Jansson

Säljare, skärmningsteknik
Mob. 0708- 27 95 24
torbjorn.jansson@kamic.se

Tore Forsberg

Business Area Controller
Tel. 054- 14 60 51
tore.forsberg@kamic.se

Vakant

Säljare, region Småland
Tel. 054-57 01 20
rekrytering@kamic.se

Viktor Wikstrand

Säljare, region Stockholm
Mob. 0730-94 64 58
viktor.wikstrand@kamic.se